Paketa Gala e Darkës së Vitit të Ri 2022
Hotel Party Music Gran Gala ne qender te Tiranes
Hotele Congress & Spa

Paketa Gala e Darkës së Vitit të Ri 2022
Hotel Party Music Gran Gala ne qender te Tiranes Hotele Congress & Spa

* Paketa e Parë *

- Nata e 30 dhe 31 Dhjetorit ose nata e 31 dhe 1 Janarit
- Akomodimi në dhomë dyshe ose dyshe ose në treshe apo familjare
– Mëngjesi kontinental bufe i përfshirë *
- Shishe shampanjë një për secilën dhomë të përfshirë
- Mëngjesi 31/12 nga ora 07:30 deri në 11:00
– 01/01/20 Mëngjesi në shuplakë të stilit brunch nga ora 09:00 deri në orën 13:00
- Akses në festë me muzikë live, kërcimtarë dhe koktej

*Mëngjesi në shuplakë kontinentale përfshin ëmbëlsira dhe shije, vezë, sallata, fruta, perime, mocarela, si dhe shuplakë të mëngjesit në stilin zinxhir (kos, drithëra, lëngje, pije të nxehta)

Çmimi 44,99 € për person/natë

* Paketa e Dyte *

– Akomodimi për 2 netë
– 1 mëngjes
- 1 mëngjes shuplakë shuplakë
- 1 darkë gala me 7 kurse vakti verë shampanjë dhe ujë të përfshirë
- 1 parti muzikë live dhe kërcimtarë me koktej
– Akses në shërbimet SPA (sauna, xhakuzi, masazh)
– Akses në palestër

Çmimi 79,99 € për person/natë

PPLRGJIGJE N 24 XNUMX H

Ne do t'i përgjigjemi kërkesës suaj në më pak se 24 orë (nga e hëna deri të premten)

SHQYRTI I KUZHUAR

Ne përshtatemi me nevojat tuaja në mënyrë që ngjarja juaj të ketë sukses

GASTRONOMIA E VETE

Gastronomia jonë do të jetë gjithmonë në një pjesë të ngjarjes tuaj

P FRMBLEDHJET P FORR GRUPE

Tarifa speciale dhe prenotime direkte në faqen e internetit