Гала за вечера за новогодишен пакет 2022 година
Хотел Party Music Gran Gala во центарот на градот Тирана
Хотели Congress & Spa

Гала за вечера за новогодишен пакет 2022 година
Хотел Party Music Gran Gala во центарот на градот Тирана Хотели Congress & Spa

*Прв пакет *

- Ноќ на 30 и 31 декември или ноќ на 31 и 1 јануари
- Сместување во двокреветна или двокреветна соба или трокреветна или семејна
– Вклучен континентален појадок на шведска маса *
- Шише за шампањ по една вклучена во секоја соба
- 31/12 појадок од 07:30 до 11:00 часот
– 01 појадок во шведска маса за бранч од 01:20 до 09:00 часот
- Пристап на забава со музика во живо, танчери и коктел забава

*Континенталниот шведски појадок вклучува слатки и солени, јајца, салати, овошје, зеленчук, моцарела, како и шведска маса за појадок во синџир (јогурт, житарки, сокови, топли пијалоци)

Цена 44,99 € по лице/ноќевање

* Втор пакет *

– Сместување 2 ноќевања
– 1 појадок
- 1 појадок доручек
- 1 свечена вечера со вклучени 7 јадења оброци вино со шампањ и вода
- 1 забава во живо и танчери со коктел
– Пристап до СПА услуги (сауна, џакузи, масажа)
– Пристап до теретана

Цена 79,99 € по лице/ноќевање

ОДГОВОР ВО 24 ч

Ние ќе ви одговориме на вашето прашање за помалку од 24 ч (од понеделник до петок)

ПРИСТАПЕН ЦИВ

Ние се прилагодуваме на вашите потреби, така што вашиот настан е успех

ЕДИНИЧКА ГАСТРОНОМИЈА

Нашата гастрономија секогаш ќе биде на исто ниво со вашиот настан

УСЛОВИ ЗА ГРУПИ

Специјални цени и директни резервации на веб-страницата